Masz pytania ?Uwielbiamy odpowiadać! Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie napisz do nas!

Co to jest SpyPhone Ecler i jak działa? Tryby jawny i ukryty.

SpyPhone Ecler - Jest to zaawansowana aplikacja do monitoringu telefonów komórkowych. Może byc zainstalowana na telefonach z systemem Android oraz Symbian.
Aplikacja zapisuje wszystkie dokonywane czynności na telefonie i następnie przesyła zebrane dane na specjalną platformę gdzie użytkownik w wygodny sposób może przeglądać wszystkie informacje. Aplikacja posiada dwa tryby działania:
Tryb Normalny: Program jest widoczny dla użytkownika.
Tryb Ukryty: Program jest niewidoczny dla użytkownika.

2. Czy są wyświetlane komunikaty lub ostrzeżenia podczas działania lub bezpośrednio po zakończeniu/wygaśnięciu licencji?

Nie. Niezależnie od prowadzonych działań prowadzonych przez użytkownika na telefonie nie są wyświetlane żadne komunikaty. Dotyczy to również wersji testowej.

Co jest potrzebne aby program działał ?

Do prawidłowego funkcjonowania aplikacji wymagany jest kompatybilny telefon oraz połączenia internetowe na czas instalacji. Aplikacja działa na całym świecie niezależnie od operatora czy połączenia internetowego.

Czy po zakupie licencji zostaną doliczone dodatkowe opłaty?

Nie. Wszystkie dostępne funkcje są wliczone w cene licencji. Aplikacja NIGDY nie wymusi połączenia internetowego dzięki czemu nie ma możliwości naliczenia dodatkowych opłat.

Jak duży transfer internetowy jest potrzebny do poprawnego działania aplikacji ?

Wszystko zależy od liczby prowadzonych rozmów natomiast z prowadzonych przez nas statystyk przeciętny użytkownik zużywa od 20-50 MB.

Nie znam się za bardzo na telefonach. Czy poradzę sobie z instalacją ? Czy instalacja i konfiguracja to coś trudnego?

Aplikacja została stworzona z myślą o osobach, które na odzień nie mają do czynienia z telefonami komórkowymi. Cały proces nie zajmie więcej niż 5 minut a instrukcja wskaże Ci krok po kroku co należy zrobić. Gdybyś jednak miał jakiekolwiek wątpliwości lub problemy zapewniamy niezbędne wsparcie techniczne zarówno w formie mailowej jak i telefonicznej.

Oto jak wygląda przykładowa instalacja:
1. Pobieramy aplikację ze strony SpyPhone Ecler
2. Po zatwierdzeniu następuje automatyczna instalacja
3. Teraz wystarczy już tylko wpisać 12 cyfrowy kod aktywacyjny.

Po tych trzech prostych krokach aplikacja rozpoczyna działanie zyskując pełną kontrole. Telefon nie będzie Ci już potrzebny od tego momentu wszystko będzie odbywało się zdalnie! Wszystkie informacje trafią na platformę internetową do której tylko Ty będziesz miał dostęp.

Czy mogę pobrać wszystkie raporty z platformy SpyEcler?

Oczywiście! W dowolnym momencie trwania licencji można pobrać wszystkie zdarzenia z wybranego urządzenia poprzez odnośnik "Pobierz Raporty".
Po wygaśnięciu licenecji konto zostanie zablokowane i nie ma możliwości pobrania raportów. Należy przedłużyć licencje w ciągu 30 dni, inaczej dane zostaną bezpowrotnie usunięte.

Nie mogę odtworzyć nagrania na komputerze po pobraniu

Aby odsłuchać nagrania w komputerze należy zainstalować kodeki audio dla formatu AMR.
Kodeki możesz pobrać np. z strony www.codecguide.com

Czy obsługa techniczna może mi przesłać moje raporty?

Obsługa techniczna nie ma dostępu do danych klienta. Nie ma możliwości pobrania, zobaczenia raportów z określonych urządzen

Dlaczego wybrać SpyPhone Ecler? Czy mam jakąś gwarancje?

Powodów jest dużo ale najważniejsze, o których być może nie miałeś pojęcia to:
- Brak wymogu rota (wykonanie rota wiąże się z utratą gwarancji na telefon! Uważaj na oszustwa innych firm!)
- Platforma internetowa dostępna 24/7 w języku polskim
- Aplikacje można przenosić na inne telefony !

Należysz do osób, które nie lubią kupować kota w worku?
Przetestuj aplikację na swoim telefonie zupełnie za darmo!
Jeżeli uznasz, że aplikacja spełnia twoje wymogi zakup pełną wersję nie będzie potrzebna kolejna instalacja. Wszystko odbędzie się zdalnie. Gdy inne firmy obiecują my udowadniamy.